Vyhrajte LG G-Slate 3D v soutěži s Androidpolice

8

Pokud náhodou chcete LG G-Slate 3D (a kdo by nechtěl ;)), ale nemáte dostatečné finanční prostředky, můžete pokusit své štěstí a zúčastnit se soutěže, kterou pořádá server androidpolice.

Jedná se o klasickou reklamní soutěž, kde vaším úkolem bude buďto začít followovat jejich twitter a tweetnout o přesnou frázi nebo likenout jejich FB stránku a okomentovat jeden určitý příspěvek. Pokud uděláte obojí, zdvojnásobíte šanci na výhru.

Přesná fráze, kterou musíte tweetnout zní:

NVIDIA and @AndroidPolice are giving away a free LG G-Slate 3D Honeycomb tablet http://bit.ly/ap-gsl. <SEM VLOŽTE VLASNÍ ZPRÁVU>

Soutěž probíhá až do 3. června 12 hodin, takže máte spoustu času vymyslet kreativní komentář a tweet. Nakonec ještě znovu zklamu bratry Slováky, jejich země totiž není na seznamu povolených zemí.

A nakonec otázka: máte vůbec zájem o informace o takovýchto soutěžích?

Zdroj & bližší informace: androidpolice

8 KOMENTÁŘE

  1. Informujte urcite a vůbec pokračujte ve sve práci jako doted 😀 super web. Jenom me napadá jestli byste mohli udělat postupne testy všech větších launcheru a jejich porovnání. A poslední dotaz je nějak mozne stát se spoluautorem a tvůrcem tohoto webu!?

    • Možné to samozřejmě je, pokud jste uvedl správný e-mail, tak se Vám na něj někdo z nás ozve s vyjádřením jestli máme volné místo.

    • Jde tam o něco jiného. Na Slovensku a v dalších zemích jsou totiž (prý) příliš přísné zákony ohledně soutěží s věcnými cenami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here