Testovací verze Firefoxu 5 a 6 pro Android

2

Mozilla už delší dobu nabízí uživatelům a vývojářům stažení testovacích verzí svého webového desktopového prohlížeče Firefox. Nyní se tato možnost naskytla i uživatelům Firefoxu pro Android, Mozilla totiž spustila aplikace Aurora a Nightly, díky kterým si můžete vyzkoušet budoucí Firefox 5 a Firefox 6.

Aurora představuje novinky v chystaném Firefoxu 5. Tato verze samozřejmě není tolik stabilní jako současný Firefox 4, ale s trochou trpělivosti jí lze běžně používat. Aurora je aktualizována každý den.

Aurora

 

Nightly představuje Firefox 6 a další budoucí verze. Kvůli problémům se stabilitou a funkčností se nedoporučue pro běžné používání a je vhodná spíše pro experty a vývojáře. Stejně jako Aurora je také aplikace Nightly aktualizována každý den.

Nightly

Všechny verze Firefoxu můžete mít nainstalovány nezávisle, každá používá vlastní datové soubory. Více informací o všech verzích (včetně kompatibility) naleznete zde.

  • Zajímalo by mě, jestli je to pořád takovej obrovskej pomalej kolos, jako čtyřka.

  • senky

    Nevidim dovod na zmenu browseru. Ten integrovany je genialny. No ostatní to majú ťažke ak nie rovno nemožné sa mu vobec vyrovanť.