Testovací verze Firefoxu 5 a 6 pro Android

2

Mozilla už delší dobu nabízí uživatelům a vývojářům stažení testovacích verzí svého webového desktopového prohlížeče Firefox. Nyní se tato možnost naskytla i uživatelům Firefoxu pro Android, Mozilla totiž spustila aplikace Aurora a Nightly, díky kterým si můžete vyzkoušet budoucí Firefox 5 a Firefox 6.

Aurora představuje novinky v chystaném Firefoxu 5. Tato verze samozřejmě není tolik stabilní jako současný Firefox 4, ale s trochou trpělivosti jí lze běžně používat. Aurora je aktualizována každý den.

Aurora

 

Nightly představuje Firefox 6 a další budoucí verze. Kvůli problémům se stabilitou a funkčností se nedoporučue pro běžné používání a je vhodná spíše pro experty a vývojáře. Stejně jako Aurora je také aplikace Nightly aktualizována každý den.

Nightly

Všechny verze Firefoxu můžete mít nainstalovány nezávisle, každá používá vlastní datové soubory. Více informací o všech verzích (včetně kompatibility) naleznete zde.

2 KOMENTÁŘE

  1. Nevidim dovod na zmenu browseru. Ten integrovany je genialny. No ostatní to majú ťažke ak nie rovno nemožné sa mu vobec vyrovanť.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here