Xiaomi: 300 tisíc prodaných modelů Mi-One S za 4 minuty

4

Není pochyb o tom, že čínský mobilní trh má co nabídnout. Dokonce je na něm i velká poptávka, a to nejen po high-end modelech, ale také po zařízení střední třídy, ty se dokonce prodávají daleko lépe. Jedním takovým příkladem je u nás málo známý výrobce Xiaomi. Nedávno si však vylepšil jméno po celém světě, právě díky modelu Mi-Two, který by měl být nejvýkonnějším telefonem současnosti a za velmi přívětivou cenu.

Xiaomi Mi-One S

Společnost překročila další milník, po tom, kdy prodala 200 tisíc modelů Mi-One S za pouhých třicet minut, přichází další velmi zajímavá zpráva. V druhé várce prodeje se prodalo 300 tisíc kusů za málo uvěřitelné čtyři minuty. Možná je to však tím, že telefon se prodává po dávkách. Za oblíbenost modelu Mi-One S může především cena, ta se pohybuje okolo pěti tisíc korun.

Nedávno prodejce oznámil, že bylo objednáno přes milion kusů, není tedy jasné, zda údaj není klamavý a nepochází právě z předobjednávky. Každopádně je to působivý výkon pro mladou společnost, jakou je Xiaomi.

Zdroj: gsmarena

 • Kdy by mělo vyjít Mi-Two?

 •  Co jsem četl, tak na začátku října se má začít vyrábět. Odhadoval bych tedy, že do Vánoc ho bude plný ebay.

  • smrk

   No plny eBay, to nevim. 🙂 I tech stavajicich modelu tam je jenom par (mozna i doslova) a za cenu, ktera urcite neni extra vyhodna. Je teda fakt, ze primo hongkongskou a cinskou odnoz eBay jsem moc nezkoumal, mozna ze tam je situace jina.

   • Cca minulý týden bylo na Ebay asi 10 Mi-One prodávaných od centu. Konečná cena byla na 100 USD, což mi nepřijde vůbec špatné.

    Ale je možné, že to byla jen náhoda. Dlouhodobě to nesleduji.