Xiaomi: 300 tisíc prodaných modelů Mi-One S za 4 minuty

4

Není pochyb o tom, že čínský mobilní trh má co nabídnout. Dokonce je na něm i velká poptávka, a to nejen po high-end modelech, ale také po zařízení střední třídy, ty se dokonce prodávají daleko lépe. Jedním takovým příkladem je u nás málo známý výrobce Xiaomi. Nedávno si však vylepšil jméno po celém světě, právě díky modelu Mi-Two, který by měl být nejvýkonnějším telefonem současnosti a za velmi přívětivou cenu.

Xiaomi Mi-One S

Společnost překročila další milník, po tom, kdy prodala 200 tisíc modelů Mi-One S za pouhých třicet minut, přichází další velmi zajímavá zpráva. V druhé várce prodeje se prodalo 300 tisíc kusů za málo uvěřitelné čtyři minuty. Možná je to však tím, že telefon se prodává po dávkách. Za oblíbenost modelu Mi-One S může především cena, ta se pohybuje okolo pěti tisíc korun.

Nedávno prodejce oznámil, že bylo objednáno přes milion kusů, není tedy jasné, zda údaj není klamavý a nepochází právě z předobjednávky. Každopádně je to působivý výkon pro mladou společnost, jakou je Xiaomi.

Zdroj: gsmarena

4 KOMENTÁŘE

    • No plny eBay, to nevim. 🙂 I tech stavajicich modelu tam je jenom par (mozna i doslova) a za cenu, ktera urcite neni extra vyhodna. Je teda fakt, ze primo hongkongskou a cinskou odnoz eBay jsem moc nezkoumal, mozna ze tam je situace jina.

      • Cca minulý týden bylo na Ebay asi 10 Mi-One prodávaných od centu. Konečná cena byla na 100 USD, což mi nepřijde vůbec špatné.

        Ale je možné, že to byla jen náhoda. Dlouhodobě to nesleduji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here