Sony zaznamenalo problémy s aktualizací některých Xperie S na ICS a připravuje její znovu vydání

1


Aktualizace Sony Xperia S na Android 4.0 Ice Cream Sandwich se minulý týden neobešla bez problémů. Některé telefony hlásili, že je jejich software aktuální na Androidu 2.3 Gingerbreadu a to i přesto, že byla jejich sériová čísla uvedená mezi již aktualizovanými na ICS.

Sony naštěstí problém zaznamenalo a skrze svá komunitní fóra se k němu vyjádřilo a následně přislíbilo rychlou nápravu.

„Bohužel se zdá, že někteří uživatelé mají problém s aktualizací svých telefonů na ICS, i přesto že jejich sériová čísla mají již být aktualizována. Zaznamenali jsme nějaké problémy a pracujeme na jejich opravě, jak nejrychleji můžeme. Takže pokud je vaše SI mezi aktualizovanými, ale stále dostáváte hlášku, že je SW Vašeho telefonu aktuální, tak zůstaňte v klidu, pracujeme na tom. Další informace poskytneme co nejdříve“

„Identifikovali jsme prvotní problémy a pracujeme na implementaci řešení pro všechny ICS updaty. První vlny tohoto procesu již započali. Zkuste tedy znovu aktualizaci, pokud to nepůjde, zkuste to později. Případně počkejte na další informace.

Pokud Xperii S vlastníte a měli jste problémy s její aktualizací, tak prosím znovu zkuste aktualizovat a dejte nám do komentářů vědět, zda již vše funguje. Děkujeme.

Zdroj: xperiablog via talk

1 komentář

  1. Dobrý den,
    Mám problém, pokud dám aktualizasi softwaru na telefonu, tak mi to žádnou nenajde. Přitom, když ho zapnu kabelek k PC zapne se SONY PC Companion a hned to hlásí, že ja aktualizace… Při stažení aČíslo následném nahrávání do telefonu se objeví hláška Softvare nelze aktualizovat, chyba 2003 a je po všem… Nevěděl by někdo co s tím… Telefon mám od Orange a sim kartu mám O2. Software 6.1.A.0.452

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here