Sony vydalo aktualizaci na KitKat pro starší telefony

5

Xperia Z1 (01)

Touto zprávou potěším především vlastníky starších mobilních telefonů od společnosti Sony. Právě dnes totiž společnost Sony oznámila, že do světa oficiálně vypouští aktualizaci na Android 4.4 KitKat pro některá svá starší zařízení. Aktualizace Vám kromě nového systému přinese také i nástavbu od společnosti Sony, která se dočkala poměrně zásadní funkčností aktualizace.

Děje se tak po již dřívějším oznámení, ve kterém se nechala společnost slyšet, že na konci května roku 2014 vydá pro některé své modely právě tuto verzi operačního systému Android.

Ptáte se, o jaké telefony se jedná? Aktualizace se dnešním dnem dočkají telefony Xperia Z, Xperia ZL, ZR a tablet Sony Xperia Tablet Z. V brzké době by měly následovat telefony Xperia T2, E1 a M2.

Co se týče dostupnosti aktualizace, aktualizaci by nyní měli postupně získávat telefony, které nejsou vázány na operátora. Pokud máte model vázaný na operátora, nejspíše si ještě nějakou chvíli počkáte.

 

Zdroj: AndroidPolice

5 KOMENTÁŘE

  1. Aktualizaciu na Kitkat 4.4.2 dnes dostava aj LG Optimus L9 II pre telefony z volneho predaja, CZ/SK distribucia. Aktualizacia je dostupna pomocou OTA aj cez PC Suite.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here