Samsung údajně chystá voděodolnou verzi Galaxy S4

0
samsung galaxy xcover 2
Samsung Galaxy Xcover

Young Soo Kim, prezident Samsungu pro oblast Perského zálivu, si při odpovídání na otázky během tiskové konference nedal pozor a zveřejnil informace, které měly ještě minimálně několik týdnů zůstat tajemstvím. Na otázku, proč Samsung nemá v nabídce více odolných smartphonů odpověděl, že výrobce chystá Galaxy S4 se zvýšenou odolností proti vodě a prachu. Zpráva se objevila na webu techview.me.

K představení nové verze Samsungu Galaxy S4 by mělo dojít během několika následujících týdnů. Web Sammobile uvádí, že odolné Galaxy S4 odpovídá dříve uniklým a dosud nejasným zákulisním informacím. Možná je dokonce varianta, že spolu se smartphonem budou představeny také dlouho očekávané chytré hodinky.

Projekt odolného Galaxy S4 by nám krásně zapadal do skládačky jednotlivých zařízení z „Project J“, které unikly v únoru. Tenkrát se hovořilo o „Project J Altius“, což je nejspíš běžná verze Galaxy S4 a „Project J Mini Serrano“, pravděpodobně Galaxy S4 Mini. Záhadou však dosud zůstávalo zařízení skrývající se pod názvem „Project J Active Fortius“.

Nad odolným Samsungem Galaxy S4 ale nadále zůstává viset velké množství otazníků. Změní se nějak design a hardwarové parametry ve srovnání s běžnou verzí vlajkové lodi? Je možné, že novinka nabídne slabší výbavu, ale stále jistě půjde o výkonnější a větší smartphone, než je odolný Samsung Galaxy Xcover 2.

via Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here