Samsung Galay Note – 5 milionu prodaných zařízení za 5 měsíců na trhu

3

Samgung Galaxz Note

Není tomu ani pět měsíců od doby, kdy se začal Samsung Galaxy Note s opravdu velikým 5,3“ displejem, prodávat na území Evropy a Asie. Ačkoliv šlo v té době spíše o experiment, tak již od začátku fungoval lépe, než se čekalo. Ještě před koncem roku totiž na těchto dvou kontinentech pokořil hranici 1 milionu prodaných kusů.

Začátkem tohoto měsíce, tedy krátce poté co se dostal na trh americký, přišla další zpráva, a sice o tom, že se jej již prodalo celých 2 milionu kusů. V té době se již začalo mluvit o tom, že jeho prodeje začnou stagnovat a časem se na něj zapomene, přeci jen již nešlo o novinku a těch „pár“ milovníků velkých displejů si jej již zajisté koupilo.

A počínaje dnešním dnem víme, že to pravda nebyla. Samsung totiž oficiálně oznámil, že Samsungu Galaxy Note na celém světě prodal již 5 milionu kusů a čísla ze začátku tohoto měsíce tak více než zdvojnásobil.

A nakonec jen tak pro zajímavost. Jakkoliv mohou tato čísla vypadat impozantně, tak oproti Galaxy S II zas až tak o moc nejde. Toho se totiž do dnešních dnů prodalo 5 milionu kusů jen v domovské Koreji, na celém světě pak čtyřikrát více, tedy 20 milionu kusů.

Graf ceny produktu SAMSUNG i9220 Galaxy Note poskytuje server Heureka.cz

zdroj: ac 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here