Motorola Razr Maxx upgrade pack aneb Z motoroly Razr na Razr Maxx za $110

1

Že jsou telefony Motorola Razr a Motorola Razr Maxx až na kapacitu a s ní související velikost baterie a tedy potažmo i tloušťku telefonu dvě naprosto identická zařízení, je poměrně obecné známý fakt.

Není tak divu, že se již párkráte objevil nejeden domácí kutil, který si klasického Razr na Razr Maxx podomácku přestavěl. Nyní se to však dostalo na úplně novou úroveň, na internetu se totiž objevil poloprofesionální kit, s jehož pomocí telefon nejen upgradujete takřka bez problémů, ale navíc se vyhnete i nedoléhajícímu zadnímu krytu a celkově ne dokonale pasujícímu tělu.

Za $110, tedy přibližně 2 000 korun totiž dostanete nejen baterii, ale i přední a zadní kryt z Motoroly Razr Maxx, díky čemuž na něj telefon takřka kompletně předěláte. Jediným problémem by mohlo být, že jde o díly na verzi pro určenou amerického operátora Verzion, které by nemuseli na verzi prodávanou u nás úplně dokonale sedět.

Problém je také s posíláním do České republiky, které momentálně není podporováno. Na druhou stranu se dá očekávat, že se něco podobného dříve či později objeví na ebay s mezinárodním posíláním anebo dokonce i na českém aukru. A i kdyby ne, tak je tu vždy shipito.

Graf ceny produktu Motorola XT910 Razr poskytuje server Heureka.cz

zdroj: Cellphone Repair Shop via pocketnow

 

1 komentář

  1. Muzu potvrdit, ze to licuje perfektne. Trochu problem je s posilanim pres shipito – vetsina levnych spolecnosti neposila Li-POL/Li-ON baterie kvuli zakazu leteckymi spolecnostmi (bezpecnost z duvodu prudke reakce v pripade prorazeni baterie). Ja to teda nezkousel a radeji jsem zpalatil vyssi postovne, ale je pravdepodobne ze to projde i tak. Problem je v tom, ze pokud vam ji na letisti prepravce objevi, mala castka to zrovna asi nebude…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here