Nová vlajková loď od HTC vyjde hned ve třech barevných variantách

0

Velmi známý informátor teď na Twitteru vydal tři tzv. tweety, ve kterých představil všechny tři barevné varianty nové vlakové lodě od tchajwanského HTC. Tato novinka by opět měla být obdařena názvem One, ale stále není jisté, zda ponese pojmenování nové One, či One 2, nebo zda to bude úplně jinak.

Na fotografiích můžete vidět varianty, které budou představeny ve 25. března na samostatné akci, kterou má už tato společnost naplánovanou. V budoucnu se nejspíš budou chystat i pestřejší kousky, jako modrý a červený (obdobně tomu je u dosavadního One). Barvy na mě působí tmavěji a zároveň jsou nejspíš i lesklejší, což na škodu určitě není. Dominovat bude opět asi varianta stříbrná, za ní pak šedé a zlatá. Odvodit to od první generace ale nemohu, jelikož tam byla poslední zmiňovaná varianta dodána s velkým odstupem.

Díky těmto produktovým fotografiím byly potvrzeny informace ohledně dotykových tlačítek se kterýma se tak trochu už počítalo. Systém bude využívat nejnovější verzi Androidu 4.4 KitKat a na něm bude nadstavba HTC Sense ve verzi 6.0. Také už jsou jisté dva zadní fotoaparáty, které budou velmi ojedinělé.

Po velkém úspěchu první generace je rázem o druhou veliký zájem, což si HTC zaslouží, po tom co odvádí. Třeba vytrhne i vítr z plachet velmi očekávané Galaxy S5 od korejského Samsungu.

Zdroj: @evleaks

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here