Moto G – první uniklé informace o levnější variantě Moto X

0

O levnější verzi smartphonu Moto X se mluví už od srpna, kdy její přípravu oznámil mluvčí Motoroly. Pro nás je nový model zajímavý zejména z hlediska dostupnosti, neboť by se měl na rozdíl od Moto X objevit také na evropských trzích.

Moto G evleaks

První informace o podobě a výbavě smartphonu, který se na pultech obchodů nejspíš objeví pod názvem Moto G, se dnes objevily na známém twitterovém účtu @evleaks. Novinka bude údajně vybavena 4,7″ displejem s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů a čřtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro, který by měl být taktován na 1,5 GHz.

K další výbavě bude podle uniklých údajů patřit 8 nebo 8mpx zadní fotoaparát a baterie o kapacitě 1 950 mAh. Zájemci by měli mít na výběr ze dvou verzí, které mají 8GB a 16GB vnitřní paměť. Operační systéme zatím oznámen nebyl, ale očekáváme přítomnost nejnovějšího Androidu 4.4 KitKat.

Výbavou bude tedy novinka zapadat spíše do vyšší střední třídy, ale by měl zůstat stejný jako v případě Moto X. Možnosti přizpůsobení vzhledu krytu ale nejspíš u Moto G nenajdeme. K představení nejnovějšího smartphonu z dílny Motoroly by mohlo dojít do konce letošního roku.

zdroj: @evleaks via Droid Life

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here