Dnes startuje soutěž Můj příběh v minutě, vyhrát můžete HTC One a 10 tisíc

0

httpv://www.youtube.com/watch?v=jZKiCoU82po

Dnes začíná 2. ročník soutěže krátkometrážních filmů, který potrvá celý listopad. Můj příběh v minutě zaznamenal už v minulosti velkou odezvu a tak i letos se očekává mnoho tvůrců nejen z řad amatérů, ale také profesionálů. Soutěží se ve třech kategoriích: moje rodina, parodie a volná tvorba.

Celkově by mělo být vyhlášeno několik vítězů, zřejmě čtyři a každý z nich dostane nový HTC One a absolutní vítěz navíc získá 10 tisíc korun. O jednom z vítězů rozhodnou také diváci, bude ním autor, jehož video získá největší počet lajků.

A navíc, pokud vlastníte telefon HTC s nadstavbou Sense 5.0 a vyšší, můžete se soutěže zúčastnit ve speciální kategorii HTC Zoe aneb Můj příběh v půlminutě. Soutěžní příspěvek tak musí být sestříhaný technologií HTC Zoe Highlight video.

Odborná porota, která rozhodně o třech vítězích se bude skládat ze zástupců značky HTC a režiséra, ale také herce Jakuba Koháka. Mimo to do poroty zasedne také zakladatel známé databáze filmů ČSFD.cz Martin Pomothy, šéfredaktor portálu MovieZone.cz, Václav Rybář a Nikolai Lazarev, kameraman Prima Cool.

 

Pro více informací můžete navštívit přímo stránky soutěže a rozhodnete-li se zúčastnit, přejeme hodně štěstí!

zdroj: htcfans via: smartmania

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here