LG pro příští vlajkovou loď použije 5,5″ QHD displej

0

Podle posledních informací bychom se měli dočkat něčeho významného od LG již 27. května, což je datum, na které rozeslalo pozvánky novinářům z celého světa. Téměř otevřeně se hovoří o představení LG G3, alespoň mezi mobilními fanoušky. A jak už je u LG zvykem, postupně mu unikají detaily možného zařízení. Nyní to vypadá, že se dočkáme QHD displeje u přicházející vlajkové lodě.
LG-G3-QHDSpolečnost se vlastně prozradila sama. Vydala tiskové prohlášení o představení 5,5″ Quad HD (QHD – 2560*1440) AH-IPS LCD displeje, který plánuje použít pro svou vlajkovou loď ještě v první polovině tohoto roku. Jemnost displeje má být 538 PPI, přičemž RGB barevné podání má dosáhnout sta procent. Došlo údajně i zúžení samotného panelu, který nyní má 1,2 mm a ke zúžení okraje, který má dokonce pouze 1,15 mm.

Samotné představení bude ojedinělé mimo jiné v tom, že bude probíhat v šesti různých městech po celém světě. Konkrétně v New Yorku, Sand Franciscu, Londýně, Istanbulu, Singapuru a Soulu. Že se chystá takto velká akce by mohlo být předzvěstí něčeho většího, než je pouhé představení nového mobilu. Mohli bychom se tak možná dočkat i jiných přístrojů.

Zdroje: Androidandme, Droid-life