Pantech Vega Iron 2 oficiálně představen

0

Pokud u nás řeknete Pantech, většina uživatelů mobilních telefonů o tomto výrobci uslyší poprvé. Například ve Spojených státech, ale především v domovské Jižní Koreji, je to značka, kterou zná spousta lidí. Bodejť taky ne, když právě v Koreji se jedná o třetího největšího výrobce mobilních telefonů. Ten včera představil svou novou vlajkovou loď – Vega Iron 2.

Pantech-Vega-Iron-2

Začátkem tohoto měsíce se spekulovalo o tom, že by mohl přístroj být osazen procesorem Snapdragon 805, což se bohužel nepotvrdilo. Přesto uvnitř nalezneme výkonný procesor Snapdragon 801 taktovaný na 2,3 GHz, což je stejně, jako zvolila většina výrobců u vlajkových lodí představených v posledních měsících.

Při rozměrech 144,2*73,5*7,9 mm a váze 152 gramů dostaneme relativně malé zařízení, uvážíme-li, že je osazeno 5,3″ Full HD (1920*1080) Super AMOLED displejem, má 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti ROM a baterii o kapacitě 3220 mAh. Operační systém je samozřejmě Android, zde ve verzi 4.4.2 KitKat. Zadní fotoaparát má rozlišení 13 MP a funkci, kterou Pantech nazývá jako “Wide Optical Image Stabilization”, přední kamera má pak rozlišení 2,1 MP.

Mobilní telefon bude prozatím dostupný pouze v Koreji, v bílé a černé barvě, přičemž u obou dvou bude použit kovový rám. Jaká bude prodejní cena zatím zřejmé není. Obvykle však model bývá levnější, než vlajkové lodě ostatních výrobců.

Zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here