LG Optimus LTE2 – konkurence pro Galaxy S III?

1

Jen několik hodin po představení dlouho očekávaného Samsungu Galaxy S III ukázalo svůj nový špičkově vybavený telefon také LG. Zatímco Samsung se rozhodl pro zaoblené tvary, LG vsadilo na svou tradiční hranatou konstrukci.

Optimus LTE2 nabídne 4,5″ IPS displej s rozlišením 1280×720 (HD), dvoujádrový procesor Snapdragon S4 a 2GB RAM. Chloubou by měl být také fotoaparát, jehož přesné rozlišení zatím nebylo oznámeno, nabídne ale několik zajímavých funkcí: například nahrávání hlasu a pořízení až 5 fotografií po stisknutí spouště. Operačním systémem bude Android 4.0 Ice Cream Sandwich a ve výbavě nebude chybět ani podpora LTE a baterie se solidní kapacitou 2,150 mAh. Podobně jako u Galaxy S III se i nové LG může pochlubit bezdrátovým dobíjením baterie.

LG Optimus LTE2 se bude prodávat za dosud neznámou cenu v Jižní Korei, dostupnost na ostatních světových trzích nebyla potvrzena.

zdroj: ac

Optimus LTE2

1 komentář

  1. jsem samsungáč ale hrany se mi líbí mnohem víc než obliny, proto body za vzhled bere prozatím LG… obliny mám rád jen na ženských 🙂
    Nicméně, čím víc koukám na SGS3, začíná se mi i celkem líbit a se samotným vybavením jsem spokojen a těším se, kdo čekal něco převratného a ne skvělou inovaci, byl blázen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here