Vyzkoušejte novou beta verzi oblíbené klávesnice SwiftKey X 3

0

ico SwiftKey X BetaPokud jste jedním z pěti milionů spokojených uživatelů alternativní klávesnice SwiftKey X, můžete nyní vyzkoušet zbrusu novou beta verzi. Ta přináší několik změn, o které si většinou zažádali samotní uživatelé.

Největší novinkou je jistě upravené uživatelské rozhraní se samostatnou klávesou pro symbol čárky a také klávesa <123> (pro přepnutí na číselnou klávesnici) přesunutá do levého dolního rohu. Zlepšení se dočkaly nejrůznější technologie pro ulehčení psaní včetně inteligentní interpunkce a inteligentních mezer. Mezi další a neméně důležité novinky patří snížení odezvy na některých zařízeních a oprava chyb (například chybějící desetinná čárka na číselné klávesnici a neustále se objevující dialog „Co je nového“).

Při používání nesmíte zapomenout, že jde stále o beta verzi, ve které se občas vyskytují chyby. Vyvojáři ale doufají, že do vydání finální verze SwiftKey X 3, která se brzy objeví v Google Play Store, budou všechny tyto chyby opraveny.

Pokud chcete testovací verzi této klávesnice vyzkoušet, můžete si instalační APK soubory stáhnout pomocí jednoho z následujících odkazů:

Registrovaní VIP uživatelé si nejnovější testovací verzi mohou samozřejmě stáhnout také z oficiálních internetových stránek.

zdroj: ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here