HTC Primo – údajná střední třída s Beats Audio a Ice Cream Sandwichem

4

Že se ještě pár dní před oficiálním propuknutí mobilního světového kongresu v Barceloně dočkáme odhalení několika nových telefonů pro první pololetí tohoto roku od HTC je již nějakou tu dobu známo. Doposud se však nevědělo, o jaké modely půjde, vcelku se dá dokonce říci, že až na odhady o pár modch nebylo známo vůbec nic.

Nyní však na internet unikly první informace a render o nového, s největší pravděpodobností pro MWC chystaného HTC Primo. Podle všeho půjde o 3.7“ telefon střední třídy, vybavený dvoujádrovým Qualcomm Snapdragon procesorem taktovaným na 1GHz, 512 MB RAM a 5MPx zadní kamerou. Jak je již u posledních modelů firmy zvykem, tak chybět nebude ani zvukové vybavení Beats Audio.

Pokud můžeme posuzovat podle uniklého renderu, tak na telefonu poběží Android v nejnovější verzi 4.0, zařízení totiž chybí klasická hardwarová tlačítka. Zda jde o pravdivé informace nebo jen o výmysl se bohužel dozvíme již pozítří až za měsíc a dva dny, kdy by mělo dojít k oficiálnímu představení.

A co Vy? Uvítali byste nějaký menší, leč stále dostatečné výkonný model?

zdroj: pha via PocketDroid

4 KOMENTÁŘE

  1. nechce se mi verit ze by to nebyl fake…kdepak je sense? A kdyz by tam sense bylo, tak by mi zase smrdelo 512MB Ram… Jinak jako midgrade pro pritelkyni myslim idealni, celkem pekny a maly (akorat nechapu ten prazdny prostor pod displayem kvuli velkemu malemu b

  2. A interni pamet radsi nepisou:) Vzhled je ale teda hruza, vrsek ala HTC spodek ala „nevime co s tim“ no apple je za tenhle hnus aspon nebude zalovat:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here