Gameloft začal nabízet své hry zdarma v GetJar Gold. Jako první stahujte Asphalt 6: Adrenaline HD

9

GetJar, alternativní obchod s aplikacemi pro Android, dále rozšiřuje počet vývojářů nabízejících své aplikace v sekci Gold. V této sekci je k dsipozici velké množství běžně placených titulů zcela zdarma. Po Glu Mobile začal své aplikace nabízet ještě větší gigant na poli mobilních her: Gameloft.

První hrou, kterou Gameloft po podepsání smlouvy s GetJar nabízí, je Asphalt 6: Adrenaline HD. Tato populární závodní hra, která je v Android Market k dispozici za 99 centů (19 Kč), je v GetJar Gold zdarma ke stažení. Jedinou nevýhodou zůstává, stejně jako u jiných titulů, nemožnost pozdější aktualizace. Pokud máte rádi závodní hry, můžete Asphalt 6: Adrenaline HD stahovat zdarma na getjar.com/gold.

 

9 KOMENTÁŘE

  1. Nějak jsem to nepochopil.
    Na android marketu žádná aplikace Getjar není a pokud v telefonu otevřu internetovou stránku getjar.com/gold tak tam je jen velké zelené tlačítko Download které nejde zmáčknout…
    HTC EVO 3D

    • Taky mi nešel zmáčknout zelený download ,ale po druhé už to šlo, nainstaluje se aplikace a přes ni můžeš v pohodě stahovat je tam i ten Asphalt 6, který mi šlape celkem v pohodě mám xperii ray.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here