HTC One Mini bude mít 4,3″ HD displej, dvoujádrový Snapdragon 400 a UltraPixel

1

HTC One Mini se objevilo na dalších uniklých fotografiích, tentokrát od německého webu AndroidNext.de. Kromě designu však už snad máme potvrzené také definitivní informace o výbavě chystaného malého smartphonu.

HTC One Mini de1 HTC One Mini de2

HTC One Mini by mělo mít 4,3″ displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Stejně jako Samsung u svého Galaxy S4 Mini, se také HTC rozhodlo snížit výkon smartphonu, uvnitř One Mini tedy bude údajně tepat dvoujádrový Snapdragon 400 s taktem 1,4 GHz, grafický čip Adreno 305 a 1GB RAM. V telefonu překvapivě najdeme slot na micro SD karty, pomocí kterého by mělo být možné rozšířit 16GB interní paměť.

Stejný jako u velkého HTC One však nezůstal jen design, ale také ultrapixelový fotoaparát, dvojice stereo reproduktorů na přední straně a operační systém Android 4.2 Jelly Bean s nadstavbou Sense 5. HTC One Mini by podle několika dřívějších spekulací mělo být představeno už v průběhu srpna letošního roku.

zdroj: GSM Arena

1 komentář

  1. Specifikace jsou dobré, tedy až na RAM. 1 GB v dnešní dnešní době je jednoduše málo a to si ještě musíme odečíst cirka 300-400 MB, které sebere Sense 5…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here