HTC One Mini obdrželo novou verzi systému Android 4.3 a Sense 5.5

0

Android 4.3

HTC One Mini doplňuje svého větší brášku HTC One a získává také Android 4.3 Jelly Bean včetně nadstavby HTC Sense 5.5. Před pár hodinami byla aktualizace vypuštěna do světa, takže pokud jste si ji ještě nestáhli, můžete tak učinit nyní.

Kromě nové verze operačního systému Android 4.3 se můžete těšit na vylepšené uživatelské prostředí HTC Sense 5.5. V něm je umožněno vypnout funkci BlinkFeed. Učiníte tak pomocí dvou prstůna obrazovce plochy, kterými se budete dotýkat vždy po jednom prstu na každé straně a pohybem je dáte k sobě. Přesunete se na obrazovku, kde zapnete či vypnete BlinkFeed. Uživatelé nyní mohou navíc využívat hned 6 uživatelských obrazovek.

Další novinku tvoří přidaná sociální síť Google+ do BlinkFeedu, kde lze využít i funkce „číst obsah později“. Ta umožňuje uložení článku do mezipaměti telefonu a jeho pozdější přečtení bez potřeby připojení k internetu. Funguje i u jakýchkoliv jiných článků, nemusí tedy nutně být z Google+. Nově je i umožněno přidávat více widgetů pro uzamčenou obrazovku. Ačkoliv ji neodemknete, můžete jednotlivé aplikace používat. Dříve zde mohl být pouze jeden widget.

Aktualizace je přesněji označována jako 2.12.401.1, přičemž si z uživatelské paměti vezme 630,55 MB. Pokud vám update nenabídl automaticky telefon, zkuste ji vyvolat v jeho nastavení.

Zdroj: Svět Androida

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here