Samsung Galaxy S4 jednomu majiteli shořel, výrobce ho požádal o stažení videa z YouTube

0

Samsung Galaxy S4

To, že mobilní zařízení shoří nebo vybouchne, se stává. Ačkoliv by se tak stávat nemělo. Asi nejčastěji diskutovanou společností z tohoto pohledu je Apple. Jedna z majitelek iPhone totiž byla usmrcena elektrickým proudem poté, co vzala svůj telefon do ruky. Před měsícem navíc vybouchl iPad Air přímo v jedné z prodejen Vodafone.

Nyní se však zraky veřejnosti upřely na konkurenční jihokorejskou firmu Samsung. Na YouTube se objevilo video popisující negativní zkušenost jednoho z majitelů teprve dvouměsíčního Galaxy S4. Autorem videa je Richard Wygand z Kanady, který ho neváhal natočit po vyslechnutí příběhu svého kamaráda, pravého vlastníka Galaxy S4.

Výrobce smartphonu zaujal velice překvapivé postavení. Majitel pochopitelně od Samsungu požadoval náhradu svého mobilního telefonu. Nový kus Galaxy S4 by mu skutečně byl odeslán, ale pouze v případě, že stáhne své video z Youtube a více o incidentu hovořit nebude. Součástí dohody, kterou Samsung poškozenému uživateli odeslal pomocí emailu, bylo její utajení. Navíc by se musel zřeknout případných právních kroků v budoucnu, takže ji pochopitelně odmítl.

Incident řešila konkrétně kanadská divize společnosti Samsung. Ona sporná dohoda se dostala i do rukou Richarda Wyganda, který ji zveřejnil opět na Youtube. Video už vidělo téměř jeden a čtvrt milionu lidí a můžete se na něj podívat i vy níže.

Tento příběh má samozřejmě i dobrý konec. V roli gentlemana v něm figuruje finská Nokie z americké divize, která se rozhodla majiteli věnovat Nokii Lumii, jejíž model se odhaduje na 920. Zástupce ze společnosti kontaktoval vlastníka pomocí sociální sítě Twitter. Ve zprávě pak stálo, že mu chtějí pomoci zasláním Nokie Lumia, ať vidí, jak má opravdu vypadat zákaznický servis.

Nokia USA Twitter

Zdroj: NeoWin

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here