Temple Run 2 je na Google Play

0

Jen málokterá hra měla před vydáním takovou mediální pozornost, jako první díl postřehové skákačky Temple Run. Vzhledem k tomu, že popularita neopadla ani po vydání, tak nebylo žádným překvapením, když herní studio Imangi Studios, oznámilo, že pracuje na díle druhém.

A právě ten dnes vyšel na Google Play. Temple Run 2 je stejně jako první díl dostupný zdarma. Svým tvůrcům vydělává pouze skrze vestavěný obchod, ve kterém lze stejně jako v prvním díle nakoupit jinak běžným hraním hry získatelné mince, které dále slouží k získání různorodých vylepšení usnadňujících průchod hrou.

Samotný herní princip se od prvního dílu příliš nezměnil. I v druhém díle ovládáte pomocí několika málo gest dobrodruha, který při útěku před rozzuřenou opicí překonává různorodé překážky. Konkrétně jejich počet je pak zřejmě největším přínosem Temple Runu 2. Kromě klasických padlých stromů a propastí v něm totiž narazíte i na jízdu rozkývaným vláčkem, slaňování a spoustu dalšího.

Kvůli vylepšené grafice bohužel došlo také na zvýšení hardwarových nároků, hra se tak například na Samsung Galaxy S odmítá z Google Play stáhnout. Obdobné problémy se pak dají čekat u všech zařízení s jednojádrovými procesory a staršími grafickými čipy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here