Oil Rush vyjde i na androidí zařízení

2

I přesto že se mobilní zařízení stávají čím dál tím výkonnějšími a pomalu tak dohánějí i slabší stolní počítače, tak je stále jen několik málo her, které se se vydaly cestou opačnou než většina a po úspěchu na klasických větších systémech se objevily i na těch mobilních.

Jejich počet ale i přesto všechno pomalu roste a to nemluvím jen o primitivních, většinou čistě 2D, indie hříčkách, ale i trochu větších 3D titulech. A jedním takovým důkazem, že se tak opravdu děje bude za několik měsíců třeba také strategie Oil Rush, která byla po relativním úspěchu na PC oznámena pro Android.

Hned z kraje je nutné říct, že mezi počítačovými hrami nejde o žádný AAA titul s dokonalou grafikou. Na druhou stranu, pokud zůstane grafické zpracování alespoň na podobné úrovni, tak v kontextu ostatních mobilních her půjde o záležitost přinejmenším vyčnívající.

httpv://www.youtube.com/watch?v=209v1hBdzCM

Mimo grafiky by mohl titul zaujmout i samotnou hratelností. Jde totiž o v rámci možností propracovanou strategii, ve které máte za úkol zabírat, ochraňovat a případně ničit plavoucí ropné vrty. Vzhledem k tomu, že ani na počítačích není ovládání nikterak překombinované, tak by mohlo být v pohodě zvládnutelné i na tabletech a větších telefonech.

Hra by se na Google Play měla objevit v několika příštích měsících. Prozatím není známo, pro jaká zařízení bude dostupná, nicméně se proslýchá, že poběží jen na procesorech od Qualcommu, konkrétně MSM8960, APQ8064 and MPQ8064.

Nedočkavci si mohou titul již nyní koupit na steamu za 16€.

Zdroj: aauthority via dotekomanie

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here