OVOpet Village Life: novodobé české Tamagothi

1

V 90. letech minulého století se objevila na trhu hračka, kterou chtělo každé dítě. Jednalo se o legendární kapesní hru Tamagotchi, nebyla nikterak graficky dokonalá, ale to tehdy nikomu vůbec nevadilo. Všichni tehdy neustále krmili svého miláčka, dávali ho spát a uklízeli po něm hovínka, jen aby se jejich virtuální mazlíček měl co nejlépe. Největší tragedie ve hře byla když po měsíci Tamagothi umřelo, délka virtuálního života byla odvislá od péče, kterou mazlíček dostával.

 OVOpet Život na vesnici je hra, která se inspirovala touto legendou a nyní si tak můžeme zahrát novodobé Tamagotchi přímo na displeji svého smartphonu. Za tu více než desítku let udělala technika značný pokrok a nyní nám OVOpet, může nabídnout mnohem propracovanější herní mód než před léty jednoduchá kapesní hra. Princip a přitažlivost hry ovšem zůstala zachována.

Ovopet Ovopet Ovopet

Princip hry je jednoduchý. Z dalekých končin se na zem snese vajíčko, ze kterého se vyklube malá, roztomilá, příšerka. O tu se musíte celou hru starat tak, aby měla dlouhý a šťastný život. Příšerka během hry projde 3 fáze života. V každé z nich získává nové možnosti. S příšerkou můžete pěstovat rostliny na zahrádce a starat se o zvířátka v chlívku. Hrát spoustu zábavných miniher. Plnit úkoly, které Vám zadá milá stařenka v lese, kombinovat předměty, vařit a mnohé další. Cílem je, aby hráči měli volnost v tom, co dělají a vybrali si sami cestu, kterou půjdou a jak se o příšerku budou starat.

httpv://www.youtube.com/watch?v=qZ8mR53Lww8

Hra je velmi dobře graficky zpracována a jistě potěší všechny děti jak předškolní tak i školního věku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Děkujeme za uveřejnění naší hry. Doufám, že se všem bude líbit a budeme rádi, pokud se s námi zapojíte do jejího vývoje. Můžete nám psát na sociální sítě či kontaktovat ze stránek a psát vaše názory, nápady nebo připomínky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here