Dead Trigger 2 obdrží aktualizaci s herním módem Arény již zítra

0

Čeští vývojáři ze studia MADFINGER Games se rozhodli, že opět rozšíří obsah u herního titulu Dead Trigger 2. Tato postapokalyptická akce obletěla doslova celý svět a stala se jednou z nejhranějších na mobilní platformě. Není tak divu, že se tvůrci stále snaží hru vylepšovat a hráčům přinášet nové možnosti, funkce a hodiny další zábavy.

Dead Trigger 2

Již zítra přivítá Dead Trigger 2 další aktualizaci, která bude obsahovat i zbrusu nový herní mód Arény. Tu jsme si blíže popsali v našem předešlém článku. Bohužel, jak se zdá, v Aréně si zahrajeme pouze s umělou inteligencí. Je tu však prostor pro další vylepšení hry, jelikož by hráči jistě uvítali možnost hrát proti sobě online, jako to známe z jiných her.

Kromě nového herního módu přinese aktualizace i nové postavy zombíků, možnosti, pasti a tak zvané Lucky boxy, ve kterých vždy nalezneme nějaké to vylepšení. Aktualizace s Arénou bude dostupná již zítra, tak si ji nezapomeňte stáhnout i do vašeho zařízení. Předchozí obrovský update s velkým počtem změn vyšel 29. ledna.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: MADFINGER

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here