Kis 2W – další povedené zařízení od čínského K – Touch

0

Čínský K – Touch představil další zajímavé zařízení. Předchozímu modelu Nibiru H1, který nabídl osmijádrový procesor za cca 3.200,- Kč, se sice výkonem nevyrovná, přesto při koupi dostaneme zajímavé zařízení za ještě zajímavější cenu.

K-Touch-Kis-2W

Výrobce používá ve svých modelech procesory od MediaTeku, jako asi většina čínských výrobců. S tím přišel obecně u modelů řady Kis, které byly představeny s číselným označením 1 – 3. Nový model 2W se k nim s použitím zmíněného procesoru také přidává. Konkrétně bude mít čtyřjádrový procesor MediaTek MT6589M o taktu 1,2 GHz.

Příjemně překvapí zadní kryt baterie vyrobený z hliníku, čímž dostane zařízení prémiový vzhled, čemuž pomáhá i jednoduché avšak příjemné zpracování. Rozměry smartphonu budou 145,1*72,8*8,2mm. Velikost displeje bude 5″, použité rozlišení však bude pouze qHD, tedy 960*540.

LDS-antena

Bude zajištěna podpora sítí TD-SCDMA a GSM. Paměť RAM je plánována na 1 GB a vnitřní paměť na 4 GB, která půjde rozšířit pomocí karet micro SD. K tomu přidejme ještě 8 MP fotoaparát, 2 MP přední kameru a 2000 mAh baterii a máme slušně vybavené zařízení za cenu 699 juanů (v přepočtu přibližně 2.200,- Kč).

Zajímavostí je užití LDS antény (pozn.: obrázek zveřejněný výše), kterou známe například ze Samsungu Galaxy Note 3. Jedná se o technologii, kdy je anténa součástí těla přístroje, nejedná se tedy o samostatnou součástku.

Na obrázku níže si můžete všimnou, že SIM karty a micro SD karta se do zařízení vkládají po odejmutí malé části zadního krytu, která obklopuje i čočku fotoaparátu. Zadní kryt telefonu tedy nebude možné odejmout v případě, kdybyste chtěli vyměnit baterii.

K-Touch-Kis-2W-04Zdroj: Gizmochina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here