České pivovary

3

České pivovary je aplikace, která potvrzuje fakt, že Češi jsou národem pivařů. Aplikace Vám nabízí přehledné zobrazení téměř všech českých pivovarů. Mapu je možné pomocí tlačítek menu zobrazit v satelitním nebo normálním režimu a po kliknutí na tlačítko v pravém dolním rohu přesunout na aktuální pozici určenou pomocí gps nebo sítí operátora.

Po rozkliknutí konkrétního půllitru, který pivovar reprezentuje, se zobrazí detail s kontakty, adresou, webovými stránkami nebo aktuální vzdálenost mezi vámi a pivovarem.

Ceske pivovary

V každém detailu je díky propojení s ostatními službami telefonu možné nechat se pomocí Google navigace navigovat přímo na adresu, pomocí telefonu nebo emailu pivovar kontaktovat, po kliknutí na adresu webové stránky spustit prohlížeč a navštívit web nebo označit produkty jako vámi ochutnané.

Můžete si tak označit pivovar, který jste buď navštívili, nebo ze kterého jste už měli šanci pivo ochutnat. Následně se takový pivovar na mapě zobrazí jako zaškrtnutý.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. As devotees of Czech Beer, we would be happy to „clean-up“ some of the English on this page – and perhaps more elsewhere [we haven’t actually checked out the application yet]. We are a very experienced CZ/ENGLISH translation team and can be contacted at: 1stClass.Translation@google.com

  2. As devotees of Czech Beer, we would be happy to „clean-up“ some of the English on this page – and perhaps more elsewhere [we haven’t actually checked out the application yet]. We are a very experienced CZ/ENGLISH translation team and can be contacted at: 1stClass.Translation@google.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here