Samsung již připravuje odolnější model vlajkové lodě Galaxy S7 Active

0

gsmarena_001Evan Blass lépe známý jako @evleaks nám dnes opět oznámil něco velice zajímavého. Naznačuje totiž, že Samsung momentálně naplno vyvíjí třetího člena rodiny S7 – S7 Active. Nemůžeme tvrdit, že jsou informace 100% pravdivé, ale společnost AT&T už prý dostala nový Samsung na test.

Že by se mohlo jednat o model S7 Active nám napovídá modelové čísloSM-G891A. Jelikož Galaxy S6 Active nese označení SM-G890A, můžete si snadno odvodit, z čeho předpoklady vychází. Podíváme-li se zpět na S6 Active, jednalo se o docela úspěšný model, jelikož pro mnoho uživatelů Samsungu byl telefon lepší volbou, a to i přes hrubší tělo. Ptáte se proč? Je to prosté, telefon byl mnohem odolnější, nabízel certifikaci IP68, podstatně větší baterii a slot pro microSD kartu, která uživatelům u modelu S6 velice chyběla.

Co však může nabídnout model S7 Active? S7 i S7 Edge již přeci mají hydroizolaci a rozšiřitelnou paměť ve standartu… Musíme si holt počkat a nechat se překvapit, jelikož co nám přinese S7 Active navíc nijak odhadnout nedokážeme. Co navíc byste od modelu požadovali Vy?

Zdroj