Samsung již připravuje odolnější model vlajkové lodě Galaxy S7 Active

0

gsmarena_001Evan Blass lépe známý jako @evleaks nám dnes opět oznámil něco velice zajímavého. Naznačuje totiž, že Samsung momentálně naplno vyvíjí třetího člena rodiny S7 – S7 Active. Nemůžeme tvrdit, že jsou informace 100% pravdivé, ale společnost AT&T už prý dostala nový Samsung na test.

https://twitter.com/evleaks/status/712606948198322176

Že by se mohlo jednat o model S7 Active nám napovídá modelové čísloSM-G891A. Jelikož Galaxy S6 Active nese označení SM-G890A, můžete si snadno odvodit, z čeho předpoklady vychází. Podíváme-li se zpět na S6 Active, jednalo se o docela úspěšný model, jelikož pro mnoho uživatelů Samsungu byl telefon lepší volbou, a to i přes hrubší tělo. Ptáte se proč? Je to prosté, telefon byl mnohem odolnější, nabízel certifikaci IP68, podstatně větší baterii a slot pro microSD kartu, která uživatelům u modelu S6 velice chyběla.

Co však může nabídnout model S7 Active? S7 i S7 Edge již přeci mají hydroizolaci a rozšiřitelnou paměť ve standartu… Musíme si holt počkat a nechat se překvapit, jelikož co nám přinese S7 Active navíc nijak odhadnout nedokážeme. Co navíc byste od modelu požadovali Vy?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here