Představí ve třetím kvartálu Motorola 6,3 palcový phablet?

0

Podle dávných informací měla Motorola pracovat na 6+ palcovém phabletu, který měl tehdy dokonce i své jméno XPlay. Po dlouhé odmlce jsou tu zpět opět pověsti, které nasvědčují k 6,3 palcovém phabletu, který by světlo světa měl spatřit v průběhu třetího čtvrtletí tohoto roku.

motorola

Značka Motorola tedy stále žije a bude produkovat zařízení, takže jí odkup společností Lenovo nijak nepoškodil. Krom tabletotelefonu by měly být představeny ještě chytré hodinky, které už jsou na světě a jmenují se Moto 360, více informací o nich naleznete zde.

Zvětšování displejů je ohromný trend, ale je mezi námi stále hodně uživatelů, kteří preferují kompaktnější rozměry telefonu. Ne každý chce mít totiž v kapse nějaké to „pádlo“. Nám ale počiny Motoroly můžou být teoreticky lhostejné, protože oficiálně u nás produkty s toutou značkou nekoupíte. Dají se ale sehnat pomocí německého Amazonu, Aukra či z jiných zdrojů. Uvidíme, jestli tedy takto bude Motorola konat a představí nějaký phablet, nebo už je tento náměť zahozen někde v koši.

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here