Mezinárodní verze Galaxy SIII se dočkala update

3

Nová aktualizace se šíří mezi vlastníky modelu Samsung Galaxy S III (GT-9300). Balíček byl Samsungem označen jako „aktualizace stability“ a označení je zatím neznámé.  Tato aktualizace ovšem odebírá ze systému lokální vyhledávání, díky kterému Apple již několikrát Samsung zažaloval. Dále by telefon měl dostat nový systémový font.

Aktualizace vyšla jen pár dnů po vydání předchozí aktualizace (20. července – XXBLG6), ve které již se nový font objevoval. Chyběla tam ovšem položka pro odstranění Google Search ze zařízení. Vzhledem k tomu, že aktualizaci XXBLG6 zatím nedostali všichni uživatelé, vložili nový systémový font i do této aktualizace.

Nová aktualizace má velikost 27MB a je dostupná pomocí OTA, můžete tedy vyčkat, než se dostane k Vašemu telefonu, nebo připojit telefon pomocí Samsung K!ES k počítači a stáhnout aktualizaci ručně.

 

Zdroj: ph

  • Tomu říkám dezinformace. Aktualizace neodstraňuje Google Search, ale pouze tzv. lokální hledání v kontaktech a aplikacích v telefonu prostřednictvím Google Search – tato fce je jedním z důvodu zákazu prodeje Galaxy Nexus v USA…

  • krendal

    PO této aktualizaci mi blbne DLNA, když odpojím paměťovou kartu, tak je to v pořádku, ale jakmile chci DLNA zapnout s paměťovou kartoum, tak to nejde!!!!!! Před tímto updatem bylo vše OK? teď to je na nic!!!!!