Aktuálně zlevněné aplikace

0

Colin McRae Rally

Závodní hra z prostředí klasické rally dorazila na Android. V rámci Colin McRae Rally se stanete jedním ze závodníků, jenž absolvuje více než 130 závodních kilometrů napříč celým světem.

Spolujezdce a zároveň navigátora Vám bude dělat Nicky Gristem, který Vás vždy včas upozorní na nebezpečí, jenž se skrývá na trati. Stačí si jen vybrat ze závodních speciálů (Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Lancia Stratos, Ford Focus) a pustit se do závodění. Hra si Vás jistě získá svým grafickým zpracováním.

4,99€ -> 1,08€
www.youtube.com/watch?v=JGag5WjPAoQ

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Talisman

Klasická fantasy dobrodružná desková hra pro 1-4 hráče. Vydáváte se na nebezpečnou výpravu, kde musíte získat cenný poklad. Vyberte si postavy a zkuste pokořit své soupeře, jenž mají stejný cíl, jako Vy.

6,73€ -> 0,98€
www.youtube.com/watch?v=cETwtSeoNMI

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Paper Artist

Paper Artist je jednoduchá aplikace, díky které budete moci upravit své fotografie tak, že vypadají jako namalované. Veškeré detaily malby jsou tedy na Vás.

2,99€ -> 1,55€

www.youtube.com/watch?v=FUgfCMI0J2w


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Carcassonne

Hra se poměrně věrně drží deskové předlohy, což je hlavní devizou této mobilní verze.  Trochu ve hře je znát absence multiplayeru přes internet, kterou však částečně vynahrazuje hra až pro 5 hráčů na jednom přístroji.

4,99€ -> 2,24€


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here