Stáhněte si widget pro rozpoznávání hudby z Androidu 4.1 Jelly Bean

3

Shazam a SoundHound dostávají novou konkurenci přímo od Googlu. Součástí nového Androidu 4.1 Jelly Bean je totiž widget s názvem Sound Search for Google Play (v češtině Audiovyhledávání), který slouží k rozpoznávání hudby. Tento widget označovaný jako Google Ears, si navíc nyní mohou neoficiálně stáhnout také všichni uživatelé, kteří na svém smartphonu či tabletu mají Android 4.0 Ice Cream Sandwich. K instalaci NENÍ potřeba root.

  

Po stažení a instalaci APK souboru (viz odkazy na konci článku) stačí dlouze kliknout na domovskou obrazovku a přidat na ni widget Audiovyhledávání. Kdykoliv budete chtít zjistit, jaká píseň hraje v rádiu nebo kdekoliv jinde ve vašem okolí, stačí na widget kliknout a počkat několik sekund. Služba by měla zjistit, jaká píseň právě hraje a zobrazit vám její název. Zdrojem informací je databáze Google Music, takže se velmi často může stát, že widget hudbu nepozná. Nezapomeňte také, že pro správnou funkčnost je nutné mít zapnuté připojení k internetu.

Odkazy ke stažení:

zdroj a další informace: xda

3 KOMENTÁŘE

  1. Pokud používá databáse Google music předpokládám tedy že i to co tam mají uživatelé uloženo. Je tedy i na uživatelích z CZ aby tam něco z CZ produkce nahráli. Tečda aspoň do doby než bude Google Music i v CZ. To se ale asi dost dlouho nestane. Dostal jsem nabídku od Google Music na obsah celého CD. Jelikož ale nemohgu koupit zde legálně tak jsem hledal českou cestu a našel totéž u CZ služby. Na CD je 16 skladeb a Google Play za to chtěl cca $4 a v CZ shopu  chtějí za jednu skladbu 20.-Kč. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here