ViewSonic ViewPad 10pro s Windows 7 a Androidem 2.3

1

ViewSonic představil tablet s dvěma operačními systémy: Windows 7 a Androidem 2.3 Gingerbread. Nejzajímavější na novince je využívání softwaru Bluestacks, díky kterému je možné používat oba systémy najednou. Při spuštění Windows 7 stačí jedním kliknutím spustit plnohodnotný Android a to bez nutnosti restartování.

A nyní už o hardwarové výbavě tabletu. ViewSonic ViewPad 10pro bude mít 10,1″ dotykový displej s rozlišením 1024 × 600 obrazových bodů. Procesorem bude Intel Atom Z670 s taktem 1,5 GHz (platforma Intel Oak Trail). ViewPad 10pro bude jedním z prvních zařízení, které jsou tímto tabletovým procesorem vybaveny. K vybavě budou patřit také Wi-Fi, Bluetooth, HDMI výstup, 1,3megapixelová kamera pro videohovory a baterie s osmihodinovou výdrží.

V prodeji budou dvě verze tohoto tabletu. První vybavena 16GB interní pamětí, operačním systémem Windows 7 Home Premium, která bude stát 599 dolarů (přes 10 tisíc korun). Pro náročnější bude určena druhá verze s 32GB interní pamětí a Windows 7 Professional za 699 dolarů (téměř 12 tisíc korun). Technologií Bluestacks (a tedy i Androidem 2.3 Gingerbread) budou vybaveny pravděpodobně obě verze.

zdroj: ed

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here