Video: Nexus 7 po pádu z dvacetimetrové výšky

0

Začínají vás už nudit stále častější testy odolnosti zařízení? Dnes tu máme opravdu extrémní a velmi kontroverzní drop test Nexusu 7, který provedl redaktor serveru macweekend.com. Ano, tablet překvapivě hodil na zem redaktor serveru zabývajícího se zařízeními od Applu. O tom, proč stejným způsobem neotestoval raději nový iPad Mini raději nebudem spekulovat. Ještě zajímavější je však výška 19,8 metru, ze které Nexus 7 padal.

Asi není překvapením, že tablet je po pádu zničen. Zadní kryt se uvolnil, krycí sklo prasklo a tlačítko pro zapnutí bylo zničeno, takže redaktor nemohl vyzkoušet, zda Nexus 7 ještě funguje. Nejen ti, kdo odolnost testovali, však byli jistě zklamáni, že se tablet nerozpadl na tisíc kousků, jak bychom mohli při pádu z téměř dvacetimetrové výšky očekávat.

http://www.youtube.com/watch?v=8QS4e9ETaDc

V tenkém a lehkém těle Nexusu 7 nalezneme sedmipalcový IPS displej s rozlišením 1280×800 pixelů krytý odolným sklem Gorilla Glass, čtyřjádrový procesor Tegra 3 s taktem 1,3 GHz, 1GB RAM a přední kameru pro videohovory. Samozřejmostí je podpora technologií Wi-Fi, GPS a Bluetooth. Dlouhou výdrž (až 8 hodin přehrávání HD videa) by měla zajistit baterie s kapacitou 4325 mAh. Operačním systémem je nejnovější Android 4.2 Jelly Bean s integrací všech služeb od Googlu.

Graf ceny produktu Google Nexus 7 16GB poskytuje server Heureka.cz

Google Nexus 7 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

via pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here