Samsung možná na MWC představí tablet s 2GHz procesorem Exynos a 11,6″ displejem

1

I v případě, že by Samsung na mobilním veletrhu MWC, který se koná na konci února v Barceloně, nepředstavil dlouho očekávaný smartphone Galaxy S III, má možná korejský výrobce v rukávu ještě jeden trumf.

Redaktor serveru Android and Me uvedl, že na CES 2012 mohl v zákulisí Samsungu krátce vidět tablet s uhlopříčkou displeje větší než 10 palců, WXQGA (2560 × 1600) rozlišením a Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Server bgr.com už v prosinci informoval o tom, že Samsung nejspíš chystá Galaxy Tab s 11,6palcovým displejem. Tyto informace nedávno údajně obdržel také německý server tabtech.de.

Všechny zprávy se shodují také v tom, že je tablet vybaven dvoujádrovým procesorem Exynos 5250 s taktem 2 GHz. Čip  je postaven na nejnovější architektuře ARM Cortex-A15, která zahrnuje grafický čip Mali-T406 a je vyroben 32nm technologií zaručující nižší nároky na spotřebu energie při používání procesoru.

Po složení jednotlivých kousků této skládačky nám vychází poměrně veliká pravděpodobnost, že nový Galaxy Tab s obřím displejem a výkonným procesorem opravdu existuje a bude představen na MWC 2012.

Samsung exynos 5250

zdroj: aam, bgr, ttde

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here