Motorola Xoom 2 na prvních fotografiích

1

Server Droid Life získal exkluzivní fotografie nového tabletu od Motoroly, který je pravděpodobně nástupcem modelu Xoom. Ačkoliv byl Xoom prvním tabletem s Androidem Honeycomb, prodejními úspěchy se výrobce pyšnit nemůže. Bude chystaná novinka úspěšnější?

Xoom 2 (MZ617) by měl mít 10,1palcový displej, velká fyzická tlačítka na zadní straně , HDMI, micro USB a slot na SIM kartu. Možná ale chybí slot na paměťové karty. Podle uživatele, který pořídil tyto fotografie je hmotnost Xoomu 2 podobná hmotnosti jeho předchůdce. Další informace o tabletu zatím nejsou známy. „Pod kapotou“ se možná nachází čtyřjádrový procesor, což by také částečně ospravedlňovalo vyšší hmotnost. Tajemstvím zůstavá také použitá verze operačního systému – bude mít Motorola Xoom 2 Android Honeycomb nebo Ice Cream Sandwich?

Kombinace nejnovější verze Androidu (Ice Cream Sandwich) a čtyřjádrového procesru je velmi lákavá. Pokud by Xoom 2 měl takovouhle výbavu, měl by nakročeno k úspěchu. Jen aby to Motorola znovu nepokazila příliš vysokou cenou.

zdroj: dl

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here