Hyundai T7 – malý tablet inspirovaný Samsungem Galaxy S3

0

hyundai t7

Jaké zařízení je na tomto obrázku? Ne, není to chystaný Samsung Galaxy Tab 8.0, ale nově představený tablet od Hyundai, při jehož výrobě se však společnost zařízeními od Samsungu velmi výrazně inspirovala. Tím však podobnost nekončí, novinka se totiž může pochlubit také stejným čtyřjádrem Exynos 4412.

Hyundai T7 působí po designové stránce poměrně vtipným dojmem. Korejský výrobce totiž použil design, který se nápadně podobá telefonům od Samsungu, například jeho vlajkové lodi Galaxy S III. Hyundai však tento design využil při výrobě tabletu a novinka T7 tak vypadá spíše jako přerostlý smartphone.

Zajímavá je také výbava, která zahrnuje čtyřjádrový procesor Exynos 4412 s taktem 1,4 GHz. Pozorní čtenáři si jistě všimnou, že stejný čip můžeme najít také v Samsungu Galaxy S III. Hyundai T7 se může dále pochlubit 7″ IPS displejem o rozlišení 1280 x 800 pixelů, 1GB RAM, 8GB vnitřní pamětí, slotem na microSD karty, dvojicí fotoparátů (0,3mpx přední a 2mpx zadní s LED bleskem), Wi-Fi, Bluetooth, GPS, HDM výstupem a 3300mAh baterií. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich bez výraznějších grafických úprav od výrobce.

Hyundai T7 zaujme také svou cenou, která nepřekročila 166 dolarů (3150 Kč). Tablet můžete zakoupit například na známém čínském prodejním webu PandaWill, který nabízí dopravu zdarma do České republiky.

hyundai t7 (1)

via ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here