Google tablet do šesti měsíců

0

Eric Schmidt, CEO společnosti Google potvrdil, že je vyvíjen nový Google Android tablet. Tablet by měl mít špičkové kvality a parametry samozřejmě nebudou zaostávat.

Schmidt sice žádné specifické technické podrobnosti nezmínil, ale můžeme si být jisti, že operačním systémem bude samozřejmě Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Podle Androidcommunity.com by se tablet měl pyšnit čtyřjádrovým procesorem a stejně tak kvalitním fotoaparátem. Vnitřní paměť by pak měla být standardně 16GB.

Tak jako je Google Nexus ukázkou dokonalosti a špičkového propojení hardwaru s Androidem, tedy alespoň se tak prezentuje, tak u tabletu se nejspíše dočkáme podobné „masáže“, nicméně nutno říci, že tento tablet bude dostávat pravidelně a mezi prvními nejnovější aktualizace, tak jako je zvykem u Nexusu.

Tablet je prý již ve fázi návrhů a objevit na trhu by se měl do šesti měsíců. Co myslíte, bude tablet schopen konkurovat takovým „jedničkám“ jako je iPad? Co je jisté, že se můžeme těšit na další „nekonečné“ patentové spory.

Zdroj: androidcommunity.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here