Další informace o tabletu Samsung s AMOLED displejem odkrývají specifikaci

0

Samsung

Před necelým týdnem jsme vás informovali o tom, že jihokorejská společnost Samsung pracuje na novém tabletu. Ten nabídne AMOLED displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů. Veškeré dříve zveřejněné informace byly pouze spekulací, ale nyní již máme nové poznatky, které je potvrzují.

Před pár dny jsme netušili, zdali se bude jednat o 8″ nebo 10″ model. Teď s jistotou můžeme říci, že Samsung vyvíjí 8,4″ tablet s AMOLED displejem s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, což zajistí hustotu pixelů 359ppi. To je stejná hodnota jako u IPS-LCD displeji u tabletu TabPro.

Dále můžeme také potvrdit spekulace o osmijádrovém procesu. Srdce tabletu s AMOLED displejem bude tvořit osmijádrový procesor Exynos 5 (vybaven technologií big.LITTLE se čtyřmi jádry ARM Cortex-A15 a čtyřmi jádry ARM Cortex-A7, takže všechny jádra nebudou běžet současně) s frekvencí 1,9 GHz, kterému má sekundovat 2GB operační paměť. Na uživatelská data bude vyčleněno celkem 16 GB. Kromě toho tablet nabídne i 7MPx zadní fotoaparát a 2MPx přední kameru.

Bezpochyby vás potěšíme i informací, že bude v prostředí nejnovější verze operačního systému Android 4.4.2 KitKat. Informace o dostupnosti a ceně tabletu zatím nejsou známy.

Zdroj: Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here