Archos G9 tablety dostanou aktualizaci na Android 4.0 Ice Cream Sandwich

2

Archos G9 101 i Archos G9 80 je, i přes drobné problémy s různými verzemi vzniklými díky zpožděné dodávce procesorů od Texas Instruments, zajisté dvojice velmi zajímavých Honeycomb tabletů. Nejednoho majitele, či alespoň potencionálního kupce, tak určitě napadlo, zda tablety dostanou aktualizaci na nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

A právě pro takového člověka máme nyní dobrou zprávu, firma totiž potvrdila oficiální aktualizaci na oba tablety. Kdy přesně přijde zatím není známo, očekává se však podobný datum, jako u zahájení prodeje turbo verzí s 1.5 GHz procesorem, tedy začátek prvního čtvrtletí roku 2012.

Vlastníte někdo tento jeden z těchto tabletů nebo o nich alespoň uvažujete? Dejte nám vědět, jak jste s ním spokojeni.

Graf ceny produktu Archos 80 G9 8GB poskytuje server Heureka.cz

Via: Android Centra

2 KOMENTÁŘE

  1. Měl jsem Archos 101 G9 16GB a vrátil jsem ho, byl jen s 1ghz procesorem, nefungoval usb host, a blbla dotyková vrstva, mačkal si v rozích co chtěl.. přemejšlel jsem o starší verzi, ale spíš si počkám na něco lepšího třeba asus prime

    • Archos 101 G9 16GB – Ano opravdu si v rohu delal co chtel, ale po aktualizaci firmwaru a hlavne kalibraci diplaye prestal blbnout a funguje bezvadne. Spokojenost!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here