Archos FamilyPad2 – rodinný tablet s 13,3″ displejem

0

archos familypad2

První generace obrovského tabletu Archos FamilyPad byla představena v listopadu loňského roku, o několik měsíců později však výrobce přichází s vylepšenou verzí tohoto zajímavého zařízení. Archos FamilyPad2 nabídne vylepšenou hardwarovou výbavu i novější verzi Androidu.

Tablet je vybaven 13,3″ displejem s rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů a desetibodovým multitouchem, dvoujádrovým procesorem typu Cortex A9 s taktem 1,6 GHz, grafickým čipem Mali 400, 1GB RAM a 8GB vnitřní pamětí, kterou lze dále rozšířit díky přítomnosti slotu na micro SD karty.

Výrobce nezapomněl ani na dvojici fotoaparátů se shodným rozlišením 2 megapixely, Wi-Fi, HDMI výstup a operační systém Android 4.1 Jelly Bean. Kapacitu baterie zatím neznáme, podle výrobce jde však o velkou baterii, která by měla zajistit výdrž až pro desetihodinové sledování videí.

To vše zabalené v těle s rozměry 337 mm x 230 mm x 11,6 mm a hmotností 1,3 kg, které tablet předurčují převážně k domácímu používání. Stejně jako u předchozí generace, je také FamilyPad2 ideální k prohlížení fotek i videí, společnému hraní her a dalším rodinným aktivitám. Používání tabletu na stole usnadňuje speciální stojánek, který je součástí základního balení.

Archos FamilyPad2 by se měl už brzy začít prodávat na vybraných evropských trzích. Cena tabletu byla stanovena na 299 eur, v přepočtu 7670 Kč.

via archos

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here