Zajímavý koncept kovového Samsungu Galaxy S4

2

samsung galaxy s iv koncept

Podobu ani design skutečného Samsungu Galaxy S IV zatím neznáme, což znamená obrovský prostor pro naši fantazii. Ne každý si ale podobu nového vlajkového modelu korejského výrobce nechá pro sebe, na internetu díky tomu kolují nejrůznější koncepty od designerů z celého světa. Dnes se podíváme na velmi povedený a zároveň s menšími výhradami uskutečnitelný koncept Samsung Galaxy S IV od neznámého autora.

Vysněný smartphone by měl mít elegantní kovový kryt. Ve výbavě bychom měli najít například 5″ Super AMOLED Plus displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Exynos 5450 taktovaný na 2,0 GHz, grafický čip Mali T658, 2GB RAM, 13mpx zadní fotoparát, 2mpx přední kamerku pro videohovory, LTE, fyzické tlačítko fotoaparátu na boku přístroje a baterii s kapacitou 3 100 mAh.

Operačním systémem by měl být Android 4.2 Jelly Bean s grafickou nadstavbou Touchwiz. Jedinou vadou na kráse, kvůli které by tento koncept musel zůstat jen na papíře, je dosud nepředstavená technologie Bluetooth 5.0.

Jaký bude opravdový Galaxy S IV se nejspíš dozvíme už v polovině března, kdy by měl korejský výrobce svou novou chloubu představit. Více informací o SGS4 najdete v našem článku.

via pa

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here