Xiaomi Mi Note 2 se na nových snímcích chlubí zakřiveným displejem!

0

xiaomi-mi-note-2-4V uplynulých několika měsících přišlo nesčetné množství úniků a zpráv o chystaném Xiaomi Mi Note 2, které bude pravděpodobně představeno 14. září. V současné době stále chybí certifikace TENAA, průchod, který obvykle signalizuje blížící se zařízení na trh.

Dnes se na internetu objevily nové snímky, které nám ukazují vzhled nového phabletu, spolu s možným prodejním balením, na němž je psáno Note 2, což trochu vyvrací fámy ohledně změny názvu na Xiaomi Mi Pro z minulých týdnů.

Z estetického hlediska se dnešní únik příliš neliší od těch minulých. Xiaomi Mi Note 2 bude vybaven 2K displejem s úhlopříčkou 5,7 palce a duálním zakřivením.

xiaomi-mi-note-2 xiaomi-mi-note-2-3xiaomi-mi-note-2-5

Telefon bude „chráněn“ skly na obou stranách přístroje, za procesor byl vybrán přetaktovaný Snapdragon 821 s 4 nebo 6 GB RAM a 256GB interní pamětí. To vše bude využívat energii z 4000 mAh baterie s podporou Quick Charge 3.0, na zadní straně přístroje najdeme hned dva snímače.

Operační systém Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou 8 MIUI je u zařízení Xiaomi samozřejmost. Na ostatní informace ohledně ceny a dostupnosti si budeme počkat do středy.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here