Xiaomi Mi Note 2 by mohlo nabídnout 6 GB RAM a zakřivený displej!

0

Na čínské sociální síti Weibo se objevily informace týkající se chystaného smartphonu Xiaomi Mi Note 2, který má být představen někdy do konce letošního roku.xiaomi-hq

Některé ze spekulací jsou velice zajímavé. Nejvyšší verze telefonu Xiaomi Mi Note 2 by mohla být údajně vybavena funkcí Force Touch (alternativa 3D Touch od Applu), která umí rozpoznávat úroveň tlaku na displeji a tomu přizpůsobit konkrétní realizovanou úlohu.

Očekává se, že tento phablet bude vybaven 5,7 palcovým displejem s FullHD rozlišením u nezakřivené verze, a QHD u zakřivené verze. Podle zdroje úniku budou k dispozici celkem tři varianty zařízení, takže kupující si budou moci vybrat mezi modelem se 4 GB RAM a 32 GB interním úložištěm, nebo phabletem se 6 GB RAM a 64 GB interním úložištěm. Varianta se zakřiveným displejem má mít 6 GB RAM a úložiště s kapacitou 128 GB.

Obě dražší varianty pak budou na zadním panelu vybaveny duálním fotoaparátem s 12 Mpx snímači. Levnější model má disponovat jediným 16 Mpx snímačem. Všechny tři verze mají mít ultrazvukovou čtečku otisků prstů skrytou pod displejem, podporu NFC a buďto Snapdragon 820 nebo 821 pod kapotou. To vše má pohánět baterie s kapacitou 4 000 mAh a technologií Quick Charge 3.0.

Cena nejlevnější varianty má být stanovena na 376 USD (něco mezi 9 a 10 tisíci korunami), střední má stát 451 a nejdražší 526 USD.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here