XDA: Skyfall téma s Jamesem Bondem pro Sony Xperia T

0

Sony Xperia T je telefonem, který v novém filmu Skyfall používá samotný James Bond. Není tedy divu, že se Sony rozhodlo vytvořit speciální edici tohoto telefonu, která mimo jiné obsahuje balíček tapet, vyzváněcích tonů a barevných témat. Díky šikovným vývojářům z fóra xda-developers si však tyto novinky s agentem 007 můžete stáhnout do jakékoliv Xperie T.

Více informací a odkaz ke stažení archivu najdete zde. Archiv obsahuje také APK soubor, který je nutné pomocí libovolného root exploreru kopírovat do složky system/vendor/overlay/framework, změnit oprávnění a restartovat telefon. I v případě, že nemáte smartphone s rootem, si můžete některé součásti (např. zvuky) jednoduše kopírovat do paměti telefonu.

Sony Xperia T je vybavena 4,6″ displejem s rozlišením 1280×720 pixelů a technologií Bravia Engine. Pod pokličkou se ukrývá dvoujádrový Snapdragon S4 taktovaný na 1,5 GHz, 1GB RAM, 13megapixelový fotoaparát s nahráváním 1080p videa, NFC, LTE a MHL konektor. Zpočátku bude smartphone vybaven Androidem 4.0.4 Ice Cream Sandwich, velmi brzy však očekáváme aktualizaci na novější Jelly Bean.

Graf ceny produktu Sony Xperia T poskytuje server Heureka.cz

Sony Xperia T lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here