Vývojářský festival GDG DevFest 2015 míří do Ostravy

0

devfest ostrava

DevFest 2015 Ostrava je festival pořádaný skupinou GDG Ostrava, který nabídne třicet přednášek a workshopů od zajímavých lidí z celé České republiky nebo také zahraničí. Vývojářský festival GDG DevFest probíhá po celém světě za oficiální podpory společnosti Google. V sobotu 21. listopadu proběhne již jeho čtvrtý ročník v Česku, tentokráte míří festival do Ostravy.

Letošním tématem se stává osobní rozvoj nejen vývojářských schopností samotných vývojářů. Na co se zaměřit v počáteční fázi vývoje? Jaké nástroje a prostředí volit pro práci? Jak efektivně propagovat své výtvory? Na tyto a jiné otázky poskytnou odpovědi čeští i zahraniční odborníci na letošním DevFestu, který připravila skupina GDG Ostrava, jenž je součástí organizace Google User Group.

Z pestré palety třiceti přednášek a workshopů si vybere opravdu každý. Mezi nejzajímavější přednášky letos budou patřit Continuous improvement, které představí Jiří Knesl, vývojář se zkušenostmi z úspěšných firem jako ESET, Porsche nebo AirBank. Otázkou vyšších příjmů z mobilních aplikací se bude zabývat na své přednášce Martin Krček, působící 19 let v oblasti marketingu společností Sony, IBM a také Madfinger Games. Lubomír Hruban je nadšencem metody Agile a jeho Scrum workshop bude jistě patřit mezi velmi žádané. Na seznamu jsou další zvučná jména jako Filip Hráček, Igor Staněk, Jan Sedlák a mnoho dalších.

Kde: Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
Kdy: 21.11. 2015
Registrace od 9:00
Začátek programu od 10:00
Předpokládaný konec v 19:30 a následuje afterparty.

Vstup na akci je zdarma, své místo si můžete registrovat zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here