Tylt ohlašuje nové bezdrátové nabíječky pro chytré telefony s velkými obrazovkami

0

Jste fanoušky velkých telefonů jako Moto DROID Turbo nebo Nexus 6? Tak Vás potěší zpráva o zveřejnění speciálních nabíječek určených právě pro ně. Tato bezdrátově nabíjecí udělátka dodají šťávu nadupaným telefonům, které potřebují energii jako Tyltrockstar po dlouhé noční jízdě.

Společnost Tylt, která nabízí sportovně vypadající bezdrátové adaptéry prakticky od té doby, co vznikly, nedávno oznámila dvě novinky v oblasti tohoto příslušenství – VÜ SOLO Wireless Charger a VÜ Wireless Charging Car Mount.

13 14

Prvně zmíněny, tedy VÜ SOLO Wireless Charger je ,,krmen“ skrze micro-USB vstup, takže nečekejte nic neznámého, pobere klasický kabel i ten používaný v autech. Přichází navíc se značkovým podpůrným systémem pro mobilní telefony ALIN. Skrze něj propojíte cívky telefonu a nabíječky a to vše stačí k výměně energie 5 wattů za  1 Amp. Za tuto novinku dáte $40 (asi 870 Kč), což je celkem rozumná cena.

b7c461de3b729994beeca75326f4b624 12

VÜ Wireless Charging Car Mount Váš telefon nabije také bezdrátově, avšak funguje také ještě jako nástavec do auta, takže si můžete vesele nabíjet během jízdy, aniž by Vám chytrý telefon lítal po palubovce. Mount používá standardní Qi trojcívkový systém, zajišťující bezpečné uložení telefonu a kompatibilitu s Qi zařízeními. Velikost nabíječky je přizpůsobitelná velikostem gigantů typu Nexus 6 a jiných, navíc se může otáčet o 180 stupňů. Cena je dvakrát vyšší než u předchůdce, tedy $80 (1740 Kč).

zdroj: http://www.phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here