Trička Android s jediněčným dizajnem

1

Pokud jste už někdy hledali pořádné tričko s pěkným  motivem Androidu, víte dobře, jaký je s jeho sháněním problém.  Právě nyní nový e-shop Androbam taková trička přináší – aktuálně si můžete vybrat z osmi originálních dizajnů. Pojďme si je blíže představit

Android revolůšn

Už je jasné, že Android způsobil revoluci v oblasti mobilních operačních systémů. Kromě mobilů se už dostal  do tabletů , tv set- top boxů a byl už i ve vesmíru. Tričkem Android Revolution ukážete, že skutečnou revolucí je právě Android.

Android Revolution

Android hekrrs

Okolo Androida se združuje významná skupina hackerů. V původním slova smyslu – hacker jako počítačový specialista, programátor a geek, který dokonale ovládá fungování systému. Hackeři pro Android komunitu připravují specializované ROM a dokáží možnosti hardvéru využít na maximum.  I když to na první pohled nevypadá, na tričku Android hackers je ukryté slovo Android. Systém, který umožňuje kvalitní hackování.

Android Hackers

Androman

Androman – superman v říši mobilních operačních systémů. Výkonem, možnostmi přizpůsobení a dokonce i cenou se mu aktuálně nemůže rovnat žádný operační systém. Android posouvá dále i svoje uživatele – umožňuje být stále v kontaktu s přáteli, pracovními záležitostmi, ovládá multimédia a můžete si na něm zahrát skvělé hry. Prostě Androman.

Androman

Android blocks

Android v labyrintu čtverců a obdélníků.  Vůbec se nechystá ztratit – hardvér, který je okolo něj dokonale ovládá. Ve většině Smartfonů s Androidem najdete ty nejnovější  vymoženosti  elektroniky  – GPS, gyroskop, digitální kompas, senzor přiblížení, WiFi, Bluetooth, mikroSD karty  atd.

Android Blocks

Android na střeše

Tzv. King Kong tričko. Android neustále přináší nové možnosti pro své uživatele- i kvůli tomu, že jehotvůrci se nespokojí s tím, co už je objevené, ale pokoušejí se objevovat a aplikovat i nové poznatkyz výzkumů. Jako se Jules Verne díval do budoucnosti a dokázal předpovídat množství technickýchnovinek, Android nám novinky z říše sci-fi přináší přímo do našich rukou.

Android na střeše

Androskeleton – black&white verze

Androskeleton je Android až na kost. Tím, že je Android open-source, dokáží  vývojáři  vylepšit celý systém, přizpůsobit ho konkrétnímu smartfonu, a tak zdokonalit jeho výkon a funkčnost, což může znamenat i opravu nebo výměnu části jeho „kostry“.

Androskeleton černá varianta AndroidSkeleton bílá varianta

Don`t waste my time

Androida mají rády i ženy. Proto jsme vytvořili tričko speciálně pro ně.  „Don`t waste my time“ mluví samo za sebe a dává jasný odkaz všem, kteří dosud nepochopili, kdo je jedničkou na trhu. A kdo se víc hodí k Androiďákovi, nežli  žena s Androidem. Tričko je jako jediné dostupné v dámském provedení.

Všechny trička jsou dostupné v různých velikostech na stránce e-shopu Androbam – neváhejte a už teď dejte všem najevo, že patříte do komunity Androiďáků.

 

1 komentář

  1. Jen jste mohli zmínit cenu, že jedno triko je za bratrů 350,- Kč, což mi příjde dost drahé…

Comments are closed.